RAHAT, HUZURLU, EĞLENCELİ
Tapas Papas, aralısız15 yıldır Eski Lara cd. Park içinde 09.00 – 00.30 saatleri arasında hizmet veren modern bir cafe / bistro / bar’ dır.

1999 yılından beri hizmet vermekte olan TAPAS ta hergün 08:30 – 01:00 arası isterseniz Kahvaltının keyfini Hafta içi Serpme , Cumartesi Pazar Günleri Açık Büfe olarak bulacaksınız enaz 80 çeşitle….

Gece Çarşamba’dan – Cumartesi’ye Serdar’ın harika sesinden en nostaljik melodilerden, dillere en son düşen harika melodilere kadar geniş bir repertuar eşliğinde ama her zaman sakin sakin, rahat ve huzurlu ortamımızda çok keyifli zaman geçirebilir, haftanın 7 günü Naim Usta’nın gurme lezzetlerini şarap menümüzdeki geniş seçeneklerden zevkinize göre bir seçim yaparak deneyebilir, Kokteyl menümüzdeki bir birinden keyifli kokteyllerden birisini söyler hayatın tadını çıkarabilirsiniz. O an ki ruh haliniz ne olursa olsun, size iyi gelecek, şehrin en sosyal kalabalığına katılmak için harika bir noktadasınız.
Dağlar, Deniz, Gökyüzü, Güleryüzlü hizmet ve Kalite size eşlik ederken …

BİZE DÜŞEN;
Hayat güzel… sokağa çıkarsınız, gezip dolaşırsınız, işlerinizi halledersiniz, oradan oraya koşturursunuz, film izlersiniz, çok çalışırsınız, az çalışırsınız tabi haliyle yorulursunuz. İster sevdiğinizi, ister arkadaşınızı, ister ailenizi, ister hepsini kolunuza takıp keyfinize bakmak istersiniz…
Haber alıp vermeyi, müjde verip aferin almayı, dersleri, aşkları, dargınlıkları, barışmaları, sırlarınızı, memleket meselelerini, sağlığı, afiyeti, geçmişi, bu günü, geleceği, iyi günü, kötü günü konuşmak ister canınız. Öznesi ne olursa olsun içten bir sohbet mutluluğun sırrıdır.
Bize düşen bu sohbetleri lezzetle, keyifle, neşeyle buluşturmak, sizi evinizde hissettirmek…

© 2015 Tapas Papas • Website Design By Talya Tasarım